Odsłony: 10153
Drukuj

1981
XVI (1. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej
Komendant Marszu
płk Józef Teliga

Lp. Nr odznaki Imię i nazwisko Miejscowość
1 1 mjr Michał Tadeusz "Brzęk" Osiński (zm. 10 września 1983) Radom
2 2 gen. Mieczysław Boruta-Spiechowicz (zm. 13 października 1985) Zakopane
3 3 płk Józef Herzog (zm. 21 stycznia 1983) Kraków
4 4 Wojciech Pęgiel (zm. 12 stycznia 2005) Kraków
5 5 Michał Chałoński Kielce
6 6 Robert Kulak Kielce
7 7 Roman Strzębała Kielce
8  8 Przemysław Jerzy Witek Kielce
9 9 Tomasz Andrusikiewicz Kraków
10 10 Marek Bik Kraków
11 11 Roman Grabowski Kraków
12 12 Andrzej Izdecki (zm. 29 lipca 2008) Kraków
13 13 Paweł Koźmiński Kraków
14 14 Marianna Ksel Kielce
15 15 Mieczysław Majdzik (zm. 3 września 2002) Skawina
16 16 Jerzy Mohl Kraków
17 17 Marek Piwowarski Kielce
18 18 Adam Roliński Brzeźnica
19 19 Anna Słowik Kraków
20 20 Małgorzata Słowik Kraków
21 21 Wojciech Słowik Kraków
22 22 Andrzej Stawiarski Kraków
23 23 Stanisław Tatra Kraków
24 24 Iwona Warchał Kraków
25 25 Ewa Wrzesińska Warszawa
26 26 Jerzy Żebrowski Kraków
27 27 Piotr Boroń Kraków
28 28 Stanisław Gardy Myślenice
29 29 Stanisław Jakubowski Katowice
30 30 Sławomir Jóźwik Gosania
31 31 Kazimierz Klucznik Kędzierzyn
32 32 Janusz Konik Kraków
33 33 Janusz Koza Kielce
34 34 Andrzej Kudła Kielce
35 35 Dariusz Kudła Kielce
36 36 Stanisław Kułakowski Miechów
37 37 Andrzej Malaga Kielce
38 38 Maria Mansfeld Toruń
39 39 Krzysztof Mączka Nowiny
40 40 Jarosław Mikołajczyk Kielce
41 41 Marzena Sarnat Kielce
42 42 Joanna Przeradowska Kielce
43 43 Zbigniew Rybak Kielce
44 44 Marta Orzeł Kielce
45 45 Maria Staniec Samsonów
46 46 Włodzimierz Steckiewicz Kraków
47 47 Marek Śmiech Kielce
48 48 Witold Tukałło Kraków
49 49 Jan Wierzbicki Olsztyn
50 50 Anna Zamorska Kielce
51 51 Celina Kisiel Kielce
52 52 Eugeniusz Koprowski Kielce
53 53 Władysław Mrowiec Kraków
54 54 Józef Teliga (zm. 26 grudnia 2007) Kielce
55 55 Joanna Korpas Kielce
56 56 Krzysztof Łakomiec Kielce
57 57 Bożena Piotrkowska Suków
58 58 Wojciech Formański Łódź

 


1982
XVII (2. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej
Komendant Marszu
Piotr Boroń i Wojciech Pęgiel

Lp. Nr odznaki Imię i nazwisko Miejscowość
1 59 Marta Hejduga Kraków
2 60 Ludomir Olkuśnik Kraków

 1983
XVIII (3. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej
Komendant Marszu

Decyzją Kapituły Odznaki "Uczestnikowi Marszu Szlakiem Kadrówki" odznaka przyznawana jest od 1982 roku za trzykrotne uczestnictwo w Marszu.


1984
XIX (4. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej
Komendant Marszu
gen. Mieczysław Boruta – Spiechowicz 

Lp. Nr odznaki Imię i nazwisko Miejscowość
1 61 Jerzy Dobrowolski Kraków
2 62 Stanisław Florczyk Skawina
3 63 Maciej Gawlikowski Kraków
4 64 Danuta Kowacka Kraków
5 65 Krzysztof Nowakowski Kraków
6 66 Włodzimierz Olszewski Kraków
7 67 Walery Tankiewicz Wilna
8 68 Artur Then Kraków
9 69 Jacek Torbicz Kraków
10 70 Małgorzata Joachimiak Poznań
11 71 Andrzej Marcinek Kraków
12 72 Małgorzata Marcinek Kraków
13 73 Józef Janowski Kraków
14 74 Andrzej Jędras Kraków
15 75 Krystian Klima-Jędras Kraków
16 76 Jacek Kurowski Kraków

 1985
XX (5. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej
Komendant Marszu


 1986
XXI (6. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej
Komendant Marszu
Wojciech Pęgiel

Lp. Nr odznaki Imię i nazwisko Miejscowość
1 77 Roman Hnatowicz (zm. 12 marca 2012) Kraków
2 78 Jarosław Kiepura Warszawa
3 79 Mirosław Markiewicz Katowice
4 80 Anna Fischer Kraków
5 81 Wiesław Gęsicki (zm. 15 maja 2002) Warszawa
6 82 Zygmunt Łenyk Kraków
7 83 Adam Słupek (zm. 10 sierpnia 2017) Kraków
8 84 Małgorzata Ścisłowicz Kraków
9 85 Przemysław Markiewicz Katowice
10 86 Wojciech Szczurek Gdynia
11 87 Zbigiew Szmiel Warszawa
12 88 Adam Ostoja-Owsiany Łódź

1987
XXII (7. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej
Komendant Marszu
Witold Tukałło

Lp. Nr odznaki Imię i nazwisko Miejscowość
1 89 Michał Wnuk Warszawa
2 90 Sławomir Skrzypek (zm. 10 kwietnia 2010) Katowice
3 91 Teresa Fischer Kraków
4 92 Bogusław Dziadko Drawno
5 93 Andrzej Fischer Kraków
6 94 Zofia Marcinek Kraków
7 95 Beata Pażucha Kraków
8 96 Krzysztof Sosnowski Poraj
9 97 Marian Nakonieczna Wrocław
10 98 Jarosław Maćkowiak Warszawa
11 99 Ryszard Anders Gdynia
12 100 Kornad Zbrożek Warszawa
13 101 Lech Byczkowski Gdynia
14 102 Władysław Grodecki Kraków
15 103 Andrzej Chudziak Gdańsk

1988
XXIII (8. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej
Komendant Marszu
Wojciech Pęgiel

Lp. Nr odznaki Imię i nazwisko Miejscowość
1 104 Andrzej Kot Wesoła
2 105 Jerzy Woźniak Warszawa
3 106 Andrzej Cybulski Gdańsk
4 107 Marcin Wiatr Kraków
5 108 Antoni Piekałkiewicz Kraków
6 109 Anna Kurska Gdańsk
7 110 Anna Wołoszczyk Tczew

1989
XXIV (9. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej
Komendant Marszu
Wojciech Pęgiel

Lp. Nr odznaki Imię i nazwisko Miejscowość
1 111 Roman Jankowski Sopot
2 112 Kiejstut Byczkowski Gdynia
3 113 Mirosław Kaczyński Toruń
4 114 Ludmiła Fastowicz Toruń
5 115 Patryk Lange Toruń
6 116 Danuta Czechmanowska Kraków
7 117 Janina Nawrocka Kraków
8 118 Jerzy Pachota Kraków
9 119 Jacek Patyna Kraków
10 120 Janina Szwarc Łódź
11 121 Artur Wnuk Warszawa
12 122 Jadwiga Zgodzińska Gliwice

1990
XXV (10. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej
Komendant Marszu
Wojciech Pęgiel

Lp. Nr odznaki Imię i nazwisko Miejscowość
1 123 Artur Więcek Kraków
2 124 ks. Janusz Bielański Kraków
3 125 Edward Nowak Kraków
4 126 Jerzy Wyrozumski Kraków
5 127 Zofia Bigaj Kraków
6 128 Jacek Smagowicz Kraków
7 129 Elżbieta Michalak Kraków
8 130 Danuta Kłobucka Szewce
9 131 Andrzej Albiniak Warszawa
10 132 Zofia Daniszewska Wrocław
11 133 Danuta Jasińska Warszawa
12 134 Irena Kluba Wrocław
13 135 Wincenty Laskowski Koszalin
14 136 Joanna Łenyk Kraków
15 137 Zygmunt Marcinkiewicz Kraków
16 138 Katarzyna Staniszewska Łęków Kościelny
17 139 Anna Olpeter - Łenyk Toruń
18 140 Waldemar Pawlak Szubian
19 141 Andrzej Wicher Będzin
20 142 Katarzyna Daszuta Bydgoszcz
21 143 Marek Reszka Morąg
22 144 Dariusz Wójtowicz Toruń
23 145 Tadeusz Wojtkowiak Wrocław
24 146 Halina Wojtczak Poznań
25 147 Edmund Majchrowicz (zm. 28 stycznia 2015) Kielce
26 148 Artur Waluś Gliwice
27 149 Agnieszka Wodzik Toruń
28 150 Józef Zając (zm. 22 października 2017) Kamionka Wielka
29 151 Krzysztof Lange Toruń
30 152 Zygmunt Włodarczyk Toruń
31 153 Miłosz Krcha Kraków

1991
XXVI (11. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej
Komendant Marszu
Andrzej Fischer

Lp. Nr odznaki Imię i nazwisko Miejscowość
1 154 Mieczysław Surgot Kraków
2 155 Adam Bąk Kielce
3 156 Sławomir Cecnkiewicz Gdańsk
4 157 Małgorzata Urbańczyk Kraków
5 158 Zbigniew Justa Gdańsk
6 159 Szymon Łenyk Kraków
7 160 Maciej Muran Warszawa
8 161 Wojciech Muszyński Warszawa
9 162 Apolonia Ptak Kraków
10 163 Grzegorz Pycak Wrocław
11 164 Mariusz Roman Gdynia
12 165 Krzysztof Rozpondek Brzeg
13 166 Andrzej Siedlecki Wrocław
14 167 Krzysztof Skupin Kielce
15 168 Miłosz Smagowicz Kraków
16 169 Łukasz Strzelewicz Brzesko
17 170 Dionizy Krawczyński Krasocin
18 171 Zdzisław Szewczuk (zm. 26 października 2017) Wrocław
19 172 Małgorzata Świątek Bochnia
20 173 Maciej Świątek Kraków
21 174 Franciszek Urbańczyk (zm. 23 października 2001) Kraków
22 175 Maciej Wachowiak Poznań
23 176 Mieczysław Wejnerowski Brzeg
24 177 Małgorzata Laskus Piaseczno
25 178 Krzysztof Klama Częstochowa
26 179 Sebastian Wierzbicki Wrocław
27 180 Tomasz Wojtkowiak Wrocław
28 181 Janusz Wujcik Wrocław
29 182 Tadeusz Zyzik Kielce

1992
XXVII (12. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej
Komendant Marszu
Michał Wnuk

Lp. Nr odznaki Imię i nazwisko Miejscowość
1 183 Jerzy Bukowski Kraków
2 184 Zdzisław Ruszel Kraków
3 185 Grzegorz Gill Kraków
4 186 Edyta Korulczyk - Rozpondek Brzeg
5 187 Leszek Marcinkiewicz Radom
6 188 Cezary Jakubiak Środa Wielkopolska
7 189 Łukasz Osmenda Miechów
8 190 Mieczysław Rumas Kielce
9 191 Łukasz Wojtkowiak Wrocław
10 192 Jerzy Wójcik Szczecin
11 193 Blanka Dudzińska Białystok
12 194 Jarosław Zdrojkowski Radom
13 195 Justyna Dudzińska Białystok
14 196 Anna Kiszczyńska Lublin
15 197 Adam Machowski Toruń
16 198 Zygmunt Pęksyk Kielce
17 199 Karol Wnuk Warszawa

1993
XXVIII (13. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej
Komendant Marszu
Andrzej Albiniak

Lp. Nr odznaki Imię i nazwisko Miejscowość
1 200 Sława Bednarczyk Kraków
2 201 Hubert Cach Pruszków
3 202 Agnieszka Cymerman Warszawa
4 203 Krzysztof Łosiak Warszawa
5 204 Dorota Uszakiewicz Łódź
6 205 Zygmunt Zabdyr Tarnów

1994
XXIX (14. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej
Komendant Marszu
Andrzej Fischer

Lp. Nr odznaki Imię i nazwisko Miejscowość
1 206 Izabella Śliwa Wodzisław
2 207 Stanisław Śliwa Wodzisław
3 208 Marek Albiniak Warszawa
4 209 Tomasz Bejm Blachownia
5 210 Tomasz Dyzma Lublin
6 211 Franciszek Gamrot Łódź
7 212 Sławomir Kucharski Ostrowiec Świętokrzyski
8 213 Mirosław Kulesza Warszawa
9 214 Marcin Lesisz Skarżysko-Kamienna
10 215 Andrzej Lindner Szczecin
11 216 Michał Marek Łódź
12 217 Maciej Mechliński Warszawa
13 218 Lucjan Muszyński (zm. 4 października 2013) Łódź
14 219 Zbigniew Pałaczyński Stargard Szczeciński
15 220 Mariusz Sikora Skarżysko-Kamienna
16 221 Restytut Staniewicz Poznań
17 222 Marek Stasik Kraków
18 223 Juliusz Tym Poznań
19 224 Renata Wasiela Łódź
20 225 1 Pułk Artylerii Mieszanej im. Józefa Piłsudskiego Ciechanów
21 226 1 Brygada Pancerna im. Tadeusza Kościuszki Wesoła
22 227 6 Pułk Zmechanizowany Legionów Wałcz
23 228 9 Pułk Zmechanizowany Stargard Szczeciński
24 229 Franciszek Kłobucki Szewce
25 230 7 Pułk Zmechanizowany Lublin

1995
XXX (15. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej
Komendant Marszu
Leszek Marcinkiewicz

Lp. Nr odznaki Imię i nazwisko Miejscowość
1 231 Mirosław Czado   Przemyśl
2 232 Andrzej Siekierzyński   Michałowice
3 233 Józef Oczkiewicz   Antolka
4 234 Zbigniew Gurak   Słomniki
5 235 Antoni Wiatr   Kraków
6 236 Zbigniew Kubieński (zm. 4 lutego 2017) Kraków
7 237 Józef Syska   Wodzisław
8 238 Marek Krzemień   Wodzisław
9 239 Zofia Osmenda   Miechów
10 240 Stanisław Osmenda   Miechów
11 241 Maciej Przypkowski   Jędrzejów
12 242 Mirosław Walczyński   Jędrzejów
13 243 Elżbieta Bijak - Łata Jędrzejów
14 244 Milan Trojan   Poznań
15 245 Jan Józef Kasprzyk  Warszawa
16 246 Jerzy Baliński   Łódź
17 247 Honorota Dominiak   Warszawa
18 248 Artur Florczyk   Andrychów
19 249 Dariusz Gospodarczyk   Warszawa
20 250 Michał Grzybek   Lublin
21 251 Zygmunt Jędrzejczak (zm. 19 września 2014) Tomaszów Mazowiecki
22 252 Janusz Kaskiewicz   Łódź
23 253 Dariusz Kaszuba   Ostrowiec Świętokrzyski
24 254 Edyta Krawczyńska   Zagnańsk
25 255 Tomasz Kwiatkowski   Ostrowiec Świętokrzyski
26 256 Grzegorz Matyjasik   Wrocław
27 257 Andrzej Mrowiec   Andrychów
28 258 Jadwiga Muszyńska   Łódź
29 259 Piotr Olszewski   Gliwice
30 260 Dariusz Sitkowski   Mińsk
31 261 Robert Sitkowski   Mińsk
32 262 Igor Stanisławski   Chełm
33 263 Szymon Tatara   Bełchatów
34 264 Artur Świątek   Bochnia
35 265 Rafałw Świerszcz   Kraków
36 266 Sebastian Walczak   Ostrowiec Świętokrzyski
37 267 Magdalena Wiewiórska   Łódź
38 268 Tomasz Zienkowski   Ostrowiec Świętokrzyski
39 269 Tomasz Zięba   Ostrowiec Świętokrzyski

1996
XXXI (16. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej
Komendant Marszu
Wojciech Pęgiel

Lp. Nr odznaki Imię i nazwisko Miejscowość
1 270 Ludomir Czado   Przemyśl
2 271 Piotr Gospodarczyk   Warszawa
3 272 Zuzanna Graczyk   Łódź
4 273 Andrzej Janiszewski   Warszawa
5 274 Dawid Kordecki   Ostrowiec Świętokrzyski
6 275 Michał Kobylański   Lipsk
7 276 Ahmed Konopacki   Sokółka
8 277 Agnieszka Kowalkiewicz   Łódź
9 278 Henryk Kudyba   Chełm
10 279 Wiktor Kuśmierek   Opole
11 280 Mirosław Łuka   Chełm
12 281 Jan Mencel   Katowice
13 282 Ewelina Mikinnik   Biała Podlaska
14 283 Renata Pietrucha   Łódź
15 284 Marcin Plisiecki   Bełchatów
16 285 Waldemar Stawowczyk   Bełchatów
17 286 Piotr Strzelec   Ostrowiec Świętokrzyski
18 287 Marcin Szpotoń   Tomaszów Mazowiecki
19 288 Magda Śledzianowska   Rzeszów
20 289 Artur Śmigrodzki   Szczecin
21 290 Jarosław Terkalski   Bełchatów
22 291 Zygmunt Wąsowicz   Rzeszów
23 292 Józef Wodziński   Bełchatów
24 293 Aneta Strzelec   Ostrowiec Świętokrzyski

1997
XXXII (17. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej
Komendant Marszu
Lucjan Muszyński

Lp. Nr odznaki Imię i nazwisko Miejscowość
1 294 Barbara Wolny Słomniki
2 295 Anna Krakowiak Warszawa
3 296 Włodzimierz Bajak Łódź
4 297 Maciej Andrzejak Poznań
5 298 Józef Janeczko Oświęcim
6 299 Hubert Humnicki Przemyśl
7 300 Jacek Bilski Skarżysko Kamienna
8 301 Rafał Kajda Ostrowiec Świętokrzyski
9 302 Krzysztof Kopański Bełchatów
10 303 Marek Kropidłowski  Wałcz
11 304 Józef Kulza Kraków
12 305 Wojciech Nowak Wałcz
13 306 Dariusz Nowiński Łódź
14 307 Wojciech Przygodzki Ostrowiec Świętokrzyski
15 308 Daniel Rudny Lublin
16 309 Rafał Stępień (zm. 10 stycznia 2015) Częstochowa
17 310 Paulina Marcinkiewicz Radom

1998
XXXIII (18. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej
Komendant Marszu
kpt. Edmund Majchrowicz

Lp. Nr odznaki Imię i nazwisko Miejscowość
1 311 Andrzej Dynia   Bielawa
2 312 Tomasz Dzierżanowski   Lubochnia
3 313 Paweł Figurski   Warszawa
4 314 Piotr Figurski   Warszawa
5 315 Tadeusz Góralski   Kraków
6 316 Mirosław Grzesiuk   Łęczna
7 317 Przemysław Janiak   Kałuszyn
8 318 Maciej Janiszewski   Warszawa
9 319 Wojciech Kołodziejczyk   Mińsk Mazowiecki
10 320 Bartłomiej Koziara   Warszawa
11 321 Adam Lach   Bielawa
12 322 Piotr Malczewski   Tomaszów Mazowiecki
13 323 Daniel Michalak   Warszawa
14 324 Anna Nowak   -
15 325 Piotr Odzimkowski   Bielawa
16 326 Piotr Pasiński   Warszawa
17 327 Mariusz Pela   Ostrowiec Świętokrzyski
18 328 Ewa Podkańska   Chełm
19 329 Jakub Radzięta (zm. 11 września 2016) Warszawa
20 330 Marcin Rajski   Tomaszów Mazowiecki
21 331 Maria Sitarz   Chełm
22 332 Agnieszka Szczesna   Łomża
23 333 Łukasz Szmit   Lublin
24 334 Piotr Śmigielski   Bełchatów
25 335 Grzegorz Świętek   Oświęcim
26 336 Paweł Tutalak   Ostrowiec Świętokrzyski
27 337 Aneta Wojcieszkiewicz   Legionów
28 338 Radosław Wroński   Lipsk
29 339 Grzegorz Wrzochal   Ciepielów
30 340 Bartosz Zakurzewski   Wałcz
31 341 Robert Ziembiński   Warszawa
32 342 Robert Saracen   Kraków
33 343 Zygmunt Szopa   Miechów

1999
XXXIV (19. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej
Komendant Marszu
Jan Józef Kasprzyk

Lp. Nr odznaki Imię i nazwisko Miejscowość
1 344 Tadeusz Burczyn   Kielce
2 345 Włodzimierz Śliwczyński   Kraków
3 346 Zbigniew Bielecki   Chełm
4 347 Monika Biskup   Kraków
5 348 Jerzy Bożyk   Kraków
6 349 Tomasz Ciszewski   Przemyśl
7 350 Przemysław Firmanty   Kielce
8 351 Szczepan Jarosz (zm. 30 październik 2015) Kielce
9 352 Kamil Kępa   Warszawa
10 353 Adrian Łężak   Warszawa
11 354 Mateusz Marek   Łódź
12 355 Paweł Nowiński   Łódź
13 356 Jerzy Rozpondek   Szczecin
14 357 Maciej Surmiak   Warszawa
15 358 Jarosław Wrzochal   Ciepielów
16 359 Sławomir Wrzochal   Ciepielów
17 360 Stanisław Wrzochal   Ciepielów
18 361 Jerzy Bober   Rzeszów
19 362 Henryk Michałkiewicz   Jędrzejów
20 363 Monika Momot   Chełm
21 364 Marek Dziurda   Chełm
22 365 Paweł Kryszczuk   Chełm
23 366 Mateusz Gajdek   Rzeszów
24 367 Andrzej Mazurek   Warszawa

2000
XXXV (20. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej
Komendant Marszu
Jan Józef Kasprzyk

Lp. Nr odznaki Imię i nazwisko Miejscowość
1 368 ks. Tadeusz Musiał  Prandocin
2 369 Tomasz Andrzejczak Wałcz
3 370 Sebastian Barej -
4 371 Artur Daniłowicz  Bełchatów
5 372 Joanna Gunia -
6 373 Karol Jurkowski -
7 374 Małgorzata Krupa Warszawa
8 375 Paulina Łężak Warszawa
9 376 Kamil Mackiewicz Gdynia
10 377 Małgorzata Piotrowska Łódź
11 378 Lucyna Stępień Częstochowa
12 379 Artur Szostak Mińsk Mazowiecki
13 380 Monika Zub Przemyśl

2001
XXXVI (21. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej
Komendant Marszu
Jan Józef Kasprzyk

Lp. Nr odznaki Imię i nazwisko Miejscowość
1 381 Jan Chrzanowski (zm. 19 lipca 2008) Zgierz
2 382 Grzegorz Gałązkiewicz    -
3 383 Tomasz Gocał   Warszawa
4 384 Marcin Gruchot     
5 385 Radosław Grunt   Józefów
6 386 Honorata Humnicka   Przemyśl
7 387 Justyna Kaczmarska   Pruszków
8 388 Dobromił Kalukiewicz   Pruszków
9 389 Kinga Kalukiewicz   Pruszków
10 390 Krzysztof Kalukiewicz   Pruszków
11 391 Warcisław Kalukiewicz   Pruszków
12 392 Agnieszka Kowalczyk    -
13 393 Marta Majchrzak   Łódź
14 394 Krzysztof Mikołajczyk   Łódź
15 395 Sebastian Milewski   Płońsk
16 396 Edward Mizikowski (zm. 20 sierpnia 2017) Warszawa
17 397 Wojciech Nadkański   Kraków
18 398 Marcin Nowicki    -
19 399 Marek Pastuszka    -
20 400 Bogdan Sikora   Tarnów
21 401 Piotr Korczak Siwicki  Białystok
22 402 Mariusz Słowiński   Łódź
23 403 Steen Mantend   Münster (Niemcy)
24 404 Robert Szymański   Józefów
25 405 Marzena Wiensko    -
26 406 Marcin Wietrzyński    -
27 407 Justyna Zielińska   Pruszków
28 408 Aneta Ziembińska   Warszawa
29 409 Marcin Żółwiński    -
30 410 1 Korpus Niemiecko - Holenderski Münster (Niemcy)

2002
XXXVII (22. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej
Komendant Marszu
Jan Józef Kasprzyk

Lp. Nr odznaki Imię i nazwisko Miejscowość
1 411 Antoni Andruszkiewicz   Ejszyszki (Litwa)
2 412 Dariusz Andruszkiewicz   Ejszyszki (Litwa)
3 413 Paweł Andruszkiewicz   Ejszyszki (Litwa)
4 414 Kamil Bartnik   Lipina
5 415 Dariusz Biełopietrowicz   Ejszyszki (Litwa)
6 416 Kim Blok   Münster (Niemcy)
7 417 Ewelina Chajko   Przemyśl
8 418 Małgorzata Ciszewska   Przemyśl
9 419 Krzysztof Chrzanowski   Zgierz
10 420 Piotr Chrzanowski   Zgierz
11 421 Magdalena Gęsicka   Warszawa
12 422 Konstanty Didkowski (zm. 13 grudnia 2010) Czerniów
13 423 Dariusz Gubas   Warszawa
14 424 Magdalena Jagieło   Dzierżoniów
15 425 Elżbieta Jerzmanowska   Łódź
16 426 Karolina Karasińska   Bełchatów
17 427 Harmut Kauffman   Münster (Niemcy)
18 428 Agnieszka Kołodziejczyk   Pruszków
19 429 Marcin Kołodziejczyk   Pruszków
20 430 Denis Kutuzow   Ejszyszki (Litwa)
21 431 Jelena Leonczenko   Ejszyszki (Litwa)
22 432 Katarzyna Matuszewska   Pruszków
23 433 Monika Pokorska   Płońsk
24 434 Marcin Potrzebowski   Pruszków
25 435 Zofia Rzepecka   Kielce
26 436 Bartosz Skąpski   Bielawa
27 437 Dariusz Stasiak   Częstochowa
28 438 Rafał Trochimiak   Bełchatów
29 439 Piotr Witkowski   Częstochowa
30 440 Katarzyna Zakrzewski   Brzesko
31 441 Stanisław Ziembiński   Warszawa
32 442 Jarosław Ziembiński   Warszawa
33 443 Jan Sadowski (zm. 3 marca 2004) Pruszków
34 444 Agnieszka Śmieciechowska    Śmieciechów
35 445 Ryszard Stankiewicz   Warszawa

2003
XXXVIII (23. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej
Komendant Marszu
Jan Józef Kasprzyk

Lp. Nr odznaki Imię i nazwisko Miejscowość
1 446 Piotr Błaszczyk   Zgierz
2 447 Zbigniew Andruszkiewicz   Ejszyszki (Litwa)
3 448 Aleksander Bielawski   Ejszyszki (Litwa)
4 449 Marcin Bramowicz   Sochocin
5 450 Urszula Cioch   Trójcz
6 451 Andrzej Darłak   Kraków
7 452 Maciej Kruk   Łódź
8 453 Diana Łukasiewicz - Łabowicz Ejszyszki (Litwa)
9 454 Lech Mastalski   Częstochowa
10 455 Sławomir Ratajczyk   Bełchatów
11 456 Mirosława Rek   Zgierz
12 457 Mariusz Więckowski   Szczecin
13 458 Przemysław Wojtkowiak   Wrocław
14 459 Daniel Woś   Suchedniów
15 460 Marcin Domaradzki   Łódź
16 461 Michał Gaudyn   Kraków
17 462 Przemysław Jędrasiak   Łódź
18 463 Magdalena Kasprzyk   Przemyśl
19 464 Michał Krawczyk   Bełchatów
20 465 Monika Łapińska   Przemyśl
21 466 Agnieszka Olender   Zgierz
22 467 Józef Pecyna   Sokolnik Las
23 468 Marcin Rydzewski   Płońsk
24 469 Monika Szczuchniak   Bodzanów
25 470 Barbara Woźnicka   Zgierz
26 471 Mirosław Zganiacz   Gliwice
27 472 Tomasz Cybulski   Warszawa
28 473 Ewelina Czyż   Warszawa
29 474 Tomasz Menel   Warszawa
30 475 Michał Mierzwa   Wyszatyc

2004
XXXIX (24. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej
Komendant Marszu
Jan Józef Kasprzyk

Lp. Nr odznaki Imię i nazwisko Miejscowość
1 476 Roman Chandoha   Trzebnica
2 477 Paweł Czumak   Wilno (Litwa)
3 478 Tomasz Dzidowski   Ejszyszki (Litwa)
4 479 Marek Flieger   Witków
5 480 Zbigniew Gądek   Sucha
6 481 Olena Gubowa   Kijów (Ukraina)
7 482 Katarzyna Grochal   Kraków
8 483 Ryszard Janczukowicz   Gdańsk
9 484 Szymon Martysz   Białystok
10 485 Mateusz Mastalski   Częstochowa
11 486 Karol Mazurkiewicz   Kijanki
12 487 Paweł Mroczek   Ostrowiec Świętokrzyski
13 488 Piotr Nowak   Lublin
14 489 Małgorzata Pacer   Wisznia Mały
15 490 Daniel Papierkowski   Przemyśl
16 491 Szymon Sikora   Warszawa
17 492 Maciej Wechmann   Poznań
18 493 Marek Telega   Kraków
19 494 Adam Patkowski   Warszawa
20 495 Stanisław Parlak   Kielce
21 496 gen. Stanisław Nałęcz-Komornicki (zm. 10 kwietnia 2010) Warszawa
22 497 Wojciech Lubawski   Kielce

2005
XL (25. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej
Komendant Marszu
Jan Józef Kasprzyk

Lp. Nr odznaki Imię i nazwisko Miejscowość
1 498 Wojciech Lesiak   Ostrowiec Świętokrzyski
2 499 Łukasz Domański   Ostrowiec Świętokrzyski
3 500 Karolina Bujak   Warszawa
4 501 Grażyna Falkiewicz – Witek Kielce
5 502 Anita Banasiak   Warszawa
6 503 Iwona Biernat   Przemyśl
7 504 Przemysław Błachnio   -
8 505 Andrzej Bronicki   -
9 506 Aleksandra Bujak   Warszawa
10 507 Wojciech Dzięgiel   -
11 508 Michał Grabarczyk   -
12 509 Maciej Jastrzębski    -
13 510 Sandra Juszyńska    -
14 511 Piotr Kopiński   Kraków
15 512 Eliza Kosiorek   Warszawa
16 513 Tomasz Kowalski   -
17 514 Małgorzata Krawczyk   Przemyśl
18 515 Rafał Kuźmicz   -
19 516 Marcin Matuła   -
20 517 Małgorzata Mirowska   Przemyśl
21 518 Mariusz Oleśkiewicz   Warszawa
22 519 Agnieszka Olesiak   -
23 520 Valentina Oskołok   Biała Cerkiew
24 521 Łukasz Powierża   Kobyłki
25 522 Łukasz Rajewicz    -
26 523 Łudmiła Kaszko   Biała Cerkiew
27 524 Józef Sidoruk   -
28 525 Sebastian Sieradzki    -
29 526 Mateusz Staroń    -
30 527 Leszek Sykulski   Częstochowa
31 528 Bartłomiej Śliwiński   -
32 529 Grzegorz Tarnawski   -
33 530 Wojciech Zawada    -
34 531 Marek Zawada   -
35 532 Zbigniew Wróbel   Suwałki
36 533 Żaneta Wróbel   Suwałki
37 534 Michał Bąk    -
38 535 Rafał Chmura   -

2006
XLI (26. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej
Komendant Marszu
Jan Józef Kasprzyk

Lp. Nr odznaki Imię i nazwisko Miejscowość
1 536 Marcin Berner -
2 537 Marcin Chotomski -
3 538 Krzysztof Ciećwierz -
4 539 Ziemowit Czado -
5 540 Wojciech Duda -
6 541 Alan Gołębiowski -
7 542 Dominik Grzybowski -
8 543 Oleksandr Hadynko -
9 544 Michał Janasik -
10 545 Tomasz Jaśniak -
11 546 Łukasz Jurczak -
12 547 Marcin Kaczor -
13 548 Tomasz Koch -
14 549 Tomasz Kodyrko -
15 550 Małgorzata Kopeć -
16 551 Roman Burek  -
17 552 Marlena Kotyra -
18 553 Grzegorz Kuźma -
19 554 Paulina Ławrzecka -
20 555 Sławomir Majchrzak -
21 556 Mariusz Michałowski -
22 557 Tadeusz Milarski -
23 558 Sara Mizere -
24 559 Katarzyna Otroshchenko -
25 560 Dariusz Próchniak -
26 561 Małgorzata Raniszewska -
27 562 Maryna Patrashkowa -
28 563 Agata Skierska -
29 564 Paulina Skierska -
30 565 Mateusz Stanisz -
31 566 Jan Sura -
32 567 Piotr Szmidt -
33 568 Maciej Śmigrocki -
34 569 Krzysztof Wojewódzki -
35 570 Wojciech Wojkowski -
36 571 o. Mirosław Zięba -
37 572 Tomasz Żak -

2007
XLII (27. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej
Komendant Marszu
Jan Józef Kasprzyk

Lp. Nr odznaki Imię i nazwisko Miejscowość
1 573 Piotr Augustynowicz Białystok
2 574 Wiktora Biła Kijów
3 575 Ludmiła Biła Kijów
4 576 Elżbieta Ciszewska Przemyśl
5 577 Jakub Falaciński Płońsk
6 578 Regina Gensiorska Bolestraszyce
7 579 Janusz Głombiński Pawłowice
8 580 Joanna Hryneńko Przemyśl
9 581 Adam Iwanowski Bełchatów
10 582 Maria Jakimowska Bełchatów
11 583 Michał Kolasiński  Witków
12 584 Ewa Jurkowska Kraków
13 585 Tomasz Kocela Kraków
14 586 Edward Jankowski Kraków
15 587 January Kowalik Kielce
16 588 Adam Kurdybacha Leszki
17 589 Marek Lazurek Wrocław
18 590 Wiesław Muliński Tomaszów Mazowiecki
19 591 Janina Mykowska – Jagiełło  Wołów
20 592 Michał Raczkowski Bełchatów
21 593 Karolina Skierska  Dziuplina
22 594 Mateusz Skierski Dziuplina
23 595 Aleksandra Stoncel  Jelcz-Laskowice
24 596 Robert Szafrański Poznań
25 597 Paweł Szmidt Warszawa
26 598 Krystian Wojtkowiak Wrocław
27 599 Sławomir Wolański Częstochowa
28 600 Jan Bujak Warszawa
29 601 Weronika Zaród Warszawa
30 602 Natalia Zagórska Borki Stare
31 603 Joanna Chyrzyńska  Częstochowa
32 604 Paweł Śliczny Ciepłowody
33 605 Weronika Wysocka Warszawa
34 606 Tomasz Zaremba Zambrów
35 607 Karol Kościołek  -
36 608 Robert Peciak Nowa Sól

2008
XLIII (28. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej
Komendant Marszu
Jan Józef Kasprzyk

Lp. Nr odznaki Imię i nazwisko Miejscowość
1 609 Ewa Bis -
2 610 Natalia Zganiacz -
3 611 Alicja Mostyńska -
4 612 Michał Kamela -
5 613 ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski -
6 614 Jan Chłopek -
7 615 Artur Hrynkiewicz  -
8 616 Grzegorz Grabas -
9 617 Krystian Wilczyński -
10 618 Andrzej Brewka -
11 619 Leszek Wilk -
12 620 Maria Herman -
13 621 Marian Stachara -
14 622 Arkadiusz Olszewski -
15 623 Jacek Jaraszek -
16 624 Dawid Tyrcha -
17 625 Bolesław Kowalczyk  -
18 626 Paweł Kaźmierczak  -
19 627 Luiza Szafrańska  -
20 628 Albert Chmielowski  -
21 629 Damian Witkowski -
22 630 Marek Tomczyk  -
23 631 Maurycy Rodak -
24 632 Dawid Ptaszkowski -
25 633 Iwona Fischer -
26 634 Bożena Janowska  -
27 635 prof. Lech Kaczyński (zm. 10 kwietnia 2010) -
28 636 Michał Daranowski -

 2009
XLIV (29. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej
Komendant Marszu
Jan Józef Kasprzyk

Lp. Nr odznaki Imię i nazwisko Miejscowość
1 637 ojciec prof. Eustachy Rakoczy -
2 638 minister Władysław Stasiak (zm. 10 kwietnia 2010) -
3 639 Piotr Balicki  -
4 640 Michał Białach  -
5 641 Adam Drapała  -
6 642 Wojciech Jankiewicz -
7 643 Jakub Król  -
8 644 Damian Mroczka  -
9 645 Katarzyna Niemczyk -
10 646 Ireneusz Piszczek  -
11 647 Agata Plisiecka  -
12 648 Andrzej Rudnicki  -
13 649 Jan Szumidło  -
14 650 Andrzej Imiela  -
15 651 Damian Nabel -
16 652 Anna Dwulit -
17 653 Patryk Krawczyński  -
18 654 Hubert Krawczyński  -
19 655 Marta Krygowska  -
20 656 Marcin Kubas -
21 657 Bogdan Kuffel -
22 658 Patryk Łach  -
23 659 Magdalena Mazur -
24 660 Joanna Strasz  -
25 662 Lesław Dykacz -
26   Krystian Trukawka  -
27   Olga Nowicka -

2010
XLV (30. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej

Komendant Marszu
Jan Józef Kasprzyk

Lp. Nr odznaki Imię i nazwisko Miejscowość
1 661 Tomasz Andruszkiewicz -
2 663 Martyna Borzyszkowska  -
3 664 Barbara Ciećwierz  -
4 665 Łukasz Czerwiński  -
5 666 Sylwia Godlewska -
6 667 Edward Dłużewski  -
7 668 Izabela Grudzień-Kamela  -
8 669 Justyna Kociuba  -
9 670 Wojciech Kosiński  -
10 671 Mariusz Matla  -
11 672 Piotr Megger -
12 673 Sebastian Osiński  -
13 674 Maciej Poniecki  -
14 675 Michał Andrzej Rybak Tomaszów Mazowiecki
15 676 Henryk Szadkowski -
16 677 Mateusz Wróblewski  -
17 678 Tomasz Wyrwiński  -
18 679 Adam Dłużniak  -
19 680 Agnieszka Rogodzińska  -
20 681 Katarzyna Młynarska  -
21 682 Jakub Wechmann  -
22 683 Strzelecki Oddział Kawaleryjski „Beliniak” Radom
23 684 Wojciech Pawłowski  -
24 685 Dawid Kamiński  -
25 686 Dariusz Muskała  -
26 687 Mateusz Fornal  -
27 688 Marek Węgiełek -
28 689 Anna Urszula Woźniak -

2011
XLVI (31. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej
Komendant Marszu
Jan Józef Kasprzyk

Lp. Nr odznaki Imię i nazwisko Miejscowość
1 690 Karolina Kaczorowska -
2 691 Krzysztof Bogusz (zm. 26 lutego 2014) -
3 692 Agnieszka Czerniak  -
4 693 Wioleta Kochan  -
5 694 Jakub Filipiuk  -
6 695 Dariusz Fokt -
7 696 Bogumił Gostkowski  -
8 697 Monika Henschke  -
9 698 ks. Grzegorz Idzik  -
10 699 Jakub Kalisz -
11 700 Mateusz Kuehn -
12 701 Natalia Mazur -
13 702 Tadeusz Nowicki -
14 703 Jakub Osowski  -
15 704 Marcin Piątek  -
16 705 Jacek Pyrcik  -
17 706 Paweł Starzyński -
18 707 Marta Syryca-Wilk  -
19 708 Tomasz Syrzysko -
20 709 Artur Sztejter -
21 710 Michał Warzyński  -
22 711 Paweł Wiejacha -
23 712 Remigiusz Wojtachnia  -
24 713 Stanisław Wyrzycki  -
25 714 Jerzy Zacharow -
26 715 Rafał Chmura  -
27 716 Aneta Głowacz  -
28 717 Jakub Lubelski  -
29 718 Andrzej Puchalski  -
30 719 Roman Puchalski  -
31 720 Waldemar Szwed -
32 721 Anna Wegner -

2012
XLVII (32. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej
Komendant Marszu
Jan Józef Kasprzyk

Lp. Nr odznaki Imię i nazwisko Miejscowość
1 722 prof. Mieczysław Rokosz -
2 723 Aleksandra Chmura -
3 724 Krzysztof Ciupis -
4 725 Paweł Czaja -
5 726 Michał Czapliński  -
6 727 Mateusz Kaim -
7 728 Bartłomiej Kamiński  -
8 729 Maciej Korzeniowski -
9 730 Michał Malinowski -
10 731 Piotr Mościcki -
11 732 Karol Racławski -
12 733 Łukasz Stasiak  -
13 734 Wojciech Wartoń -
14 735 Michał Widuń -
15 736 Konrad Kopeć -
16 737 Łukasz Dworakowski -
17 738 Kamil Hope -
18 739 Mateusz Maj -
19 740 Michał Krzysztof Malesiak -
20 741 Konrad Mazur -
21 742 Wojciech Miszczuk -
22 743 Tomasz Szpak -
23 744 Emilia Włoch  -
24 745 Małgorzata Czerwik  -
25 746 Aleksandra Piłat -
26 747 Grzegorz Ronkiewicz -
27 748 Barbara Świstak -
28   Marek Łoś /pośmiertnie/ (zm. 18 lipca 2012) -

2013
XLVIII (33. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej
Komendant Marszu
Jan Józef Kasprzyk


2014
XLIX (34. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej
Komendant Marszu
Jan Józef Kasprzyk


2015
L (35. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej
Komendant Marszu
Piotr Augustynowicz


2016
LI (36. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej
Komendant Marszu
Dionizy Krawczyński

Lp. Nr odznaki Imię i nazwisko Miejscowość
1 848 Marek Sabalski -
2 849   -
3 850   -
4 851 Jerzy Jurkowski -
5 852   -
6 853 Jacek Stanisław Osowski -
7 854 Weronika Teresa Januszewska -
8 855 Krystyna Grażyna Kuffel -
9 856   -
10 857   -
11 858   -
12 859   -
13 860   -
14 861 Krystian Żak -
15 862 Krzysztof Langowski -
16 863 Przemysław Michałowski -
17 864   -
18 865 Bartosz Stawiarski -
19 867   -
20 868   -
21 869   -
22 870 Julia Krawczyńska -
23 871   -
24 872   -
25 873 Adrian Karol Natora -
26 874   -
27 875   -
28 876   -
29 877   -
30 878   -
31 879   -
32 880   -
33 881 Filip Marian Mazur -
34 882   -
35 883 Eugeniusz Tyszer -
36 884 Mateusz Zieliński -
37 885  Piotr Figat -
38 886   -
39 887   -
40 888  Krzysztof Goch (lub 2016) -
41 889   -
42 890   -
43 891   -
44 892   -
45 893   -
46 894 Artur Węgrzyn (lub 2014) -
47 895   -
48 896 Maciej Talik (lub 2016)  

2017
LII (37. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej
Komendant Marszu
Dionizy Krawczyński

Lp. Nr odznaki Imię i nazwisko Miejscowość
1 897 Janusz Cichy -
2 898   -
3 899   -
4 900 Kamil Piątek -
5 901 Sebastian Daniel Motylewski -
6 902 Anna Monika Kwasigroch -
7 903   -
8 904   -
9 905   -
10 906 Patrycja Dominika Szemro (lub 2015) -
11 907 Mariusz Mogą -
12 908   -
13 909   -
14 910   -
15 911   -
16 912   -
17 913   -
18 914 Piotr Jarco -
19 915 Adam Barnat (lub 2016) -
20 916   -
21 917 Natalia Marcinko -
22 918   -
23 919 Sylwia Janus -
24 920   -
25 921   -
26 922   -
27 923   -
28 924   -

2018
LIII (38. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej
Komendant Marszu
Dionizy Krawczyński

Lp. Nr odznaki Imię i nazwisko Miejscowość
1 925 Monika Muszyńska Łódź
2 926 Marek Leśniak -
3 927 Paweł Jabłoński -
4 928 Robert Różek -
5 929 Marcin Kamil Sobański -
6 930 Przemysław Solniczek -
7 931 Włodzimierz Bajak -
8 932 Tomasz Ossowski -
9 933 Piotr Góra -
10 934 Aleksandra Sierdzińska -
11 935 Piotr Karpowicz -
12 936 Adam Kownacki -
13 937 Marcin Piotr Bicz -
14 938 Bartosz Cyniak Tomaszów Mazowiecki
15 939 Maksymilian Gibaszewski -
16 940 Lesław Stefaniak
17 941 Natalia Patyk
18 942 Adam Kownacki
19 943 Mariusz Czech

 

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s