I Marsz Szlakiem Kadrówki

Z WikiKadrowka
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
I Marsz Szlakiem Kadrówki | II Marsz Szlakiem Kadrówki


I Marsz Szlakiem Kadrówki odbywał się w 1924 roku.

Uczestnicy I Marszu Szlakiem Kadrówki

Drużyna Nr. 1. Katowicka

Lp. Imię i nazwisko
1. Franciszek Czech (drużynowy)
2. Franciszek Kuroń
3. August Mutke
4. Teofil Kołodziejczyk
5. Alojzy Gaweł
6. Oskar Kerlin
7. Jerzy Kleczka
8. Maksymiljan Kozieł
9. Juljan Gierok
10. Józef Jędrysik
11. Paweł Stasiek
12. Robert Michalik
13. Robert Makosz

Drużyna Nr. 2. Warszawska

Lp. Imię i nazwisko
1. Jan Gryf-Zagajewski (drużynowy)
2. Józef Zacharski
3. Henryk Helbert
4. Edward Orłowski
5. Aleksander Sumikowski
6. Aleksander Wikiel
7. Mieczysław Krystosiak
8. Kazimierz Stankiewicz
9. Franciszek Milewski
10. Teofil Michalik
11. Marek Wierzbołowski
12. Czesław Zawistowski
13. Witold Michrowski

Drużyna Nr. 3. Wieliczkowska

Lp. Imię i nazwisko
1. Edward Iberle (drużynowy)
2. Franciszek Gamoń
3. Józef Basiewicz
4. Józef Knapik
5. Zygmunt Kowalczyk
6. Stanisław Knapik
7. Zygmunt Grzywacz
8. Jan Guzik
9. Kazimierz Bauchajer
10. Sylwester Kulik
11. Zygmunt Antos
12. Augustyn Wajszczyk
13. Ryszard Michalik

Drużyna Nr. 4. Krakowska (I)

Lp. Imię i nazwisko
1. Józef Petr (drużynowy)
2. Antoni Jelonek
3. Adam Uhl
4. Mikołaj Nalewajko
5. Jan Kościółek
6. Kazimierz Berbeka
7. Józef Muszal
8. Władysław Gawlik
9. Józef Kafel
10. Emil Chubacz
11. Roman Szpring
12. Józef Vulgo
13. Roman Fugiel

Drużyna Nr. 5. Bocheńska

Lp. Imię i nazwisko
1. Bronisław Kuchnik (drużynowy)
2. Jan Pletty
3. Edward Pawełek
4. Czesław Zięba
5. Kazimierz Dębosz
6. Rudolf Groblicki
7. Adam Słończyński
8. Henryk Bucki
9. Michał Piotrowicz
10. Edward Rojek
11. Eugeniusz Piro
12. Tadeusz Siewarga
13. Józef Wnękowski

Drużyna Nr. 6. Krakowska (II)

Lp. Imię i nazwisko
1. Józef Ludwik Krajewski (drużynowy)
2. Marjan Krawczyk
3. Władysław Warzecha
4. Józef Hudaszek
5. Marjan Mastela
6. Józef Jankowski
7. Józef Majewski
8. Teodor Kulpa
9. Władysław Krajewski
10. Jarosław Krajewski
11. Jan Modesau
12. Władysław Grotowski
13. Ludwik Pająkowski

Drużyna Nr. 7. Przemyska

Lp. Imię i nazwisko
1. Józef Czarniecki (drużynowy)
2. Edward Mazurak
3. Walery Parat
4. Karol Parat
5. Michał Hanusz
6. Zygmunt Orleański
7. Stanisław Czarniecki
8. Bronisław Kapias
9. Eugeniusz Wróblewski

Wykaz źródeł

1. Związek Strzelecki. Komenda Główna | Marsz Szlakiem Kadrówki. III Zawody Marszowe Związku Strzeleckiego | listopad 1925 | Warszawa