LIII (38. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej: Różnice pomiędzy wersjami

Z WikiKadrowka
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Linia 3: Linia 3:
 
'''LIII (38. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej''' odbywał się w [[2018]] roku.
 
'''LIII (38. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej''' odbywał się w [[2018]] roku.
  
Komendantem Marszu był [[Dionizy Krawczyński]] wybrany podczas [[LII (37. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej|LII (37. po wojnie) Marszu Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej]].
+
Komendantem Marszu był [[Dionizy Krawczyński]] ([[Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznych "Jodła"]]) wybrany podczas [[LII (37. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej|LII (37. po wojnie) Marszu Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej]].
  
 
W Marszu wzięło udział 284 osób (258 uczestników i 26 towarzyszących)
 
W Marszu wzięło udział 284 osób (258 uczestników i 26 towarzyszących)

Wersja z 14:04, 29 lip 2020

LII (37. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej | LIII (38. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej | LIV (39. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej


LIII (38. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej odbywał się w 2018 roku.

Komendantem Marszu był Dionizy Krawczyński (Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznych "Jodła") wybrany podczas LII (37. po wojnie) Marszu Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej.

W Marszu wzięło udział 284 osób (258 uczestników i 26 towarzyszących)

Prawo noszenia Odznaki "UMSK" otrzymało: 18 osób.

Odznaczonych Medalem "UMSK" zostało: X osoby.

Uhonorowanych Szablą "UMSK" zostało: X osoby.

Na Komendanta LIV (39. po wojnie) Marszu Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej został wybrany Dionizy Krawczyński.

Uczestnicy LIII (38. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej

Komenda Marszu

Lp. Funkcja Imię i nazwisko Nr odznaki "UMSK"
1. Komendant Marszu Dionizy Krawczyński 170
2. Honorowy Komendant Marszu Jan Józef Kasprzyk 245
3. I Wice Komendant Marszu Andrzej Fischer 93
4. II Wice Komendant Marszu Kamil Piotr Piątek 900
5. Dowódca kompanii Daniel Rafał Woś 459
6. Szef Trasy/Sędzia Zawodów Magdalena Surówka 424
7. Oboźny Mirosław Wincenty Zganiacz 471
8. Przewodniczący Jury Konkursów Historycznych Karol Jurkowski 373
9. Oficer Prasowy Marszu Michał Andrzej Rybak 675
10. Szef Służby Porządkowej Jacek Bilski 300
11. Szef Służby Medycznej Daniel Jakub Stock 759

Pluton I im. Kazimierza Jana Piątka ps. "Herwin"

Lp. Imię i nazwisko Nr odznaki "UMSK"
1. Dowódca I plutonu
Andrzej Mieczysław Albiniak
131
2. Włodzimierz Henryk Bajak 296
3. Adam Barnat 915
4. Łukasz Maksym Cendrowski -
5. Martyna Chmielewska 878
6. Bogusław Chodakowski -
7. Milena Cierlaczyk -
8. Zenon Czekalski 2015
9. Justyna Dudzińska 195
10. Tomasz Stefan Dyzma 210
11. Ludmiła Fastowicz 114
12. Wojciech Jan Formański 58
13. Martyna Gawin -
14. Dawid Gęślicki -
15. Janusz Głombiński 579
16. Krzysztof Goch 888
17. Bogumił Gostkowski 696
18. Rafał Marcin Grabarczyk -
19. Władysław Herbuś -
20. Paweł Jabłoński +
21. Waldemar Jakson 798
22. Halina Jany -
23. Danuta Jasińska 133
24. Marcin Adam Jermołowicz -
25. Władysław Kałudziński 2015
26. Taras Antoni Kołpak -
27. Marcin Kubas 2009
28. Andrzej Kurek +
29. Krzysztof Langowski 862
30. Marek Józef Leśniak +
31. Andrian Łapotkow -
32. Michał Piotr Łosiewicz -
33. Jan Piotr Majewski -
34. Mateusz Malinowski -
35. Eryk Matecki -
36. Jan Mencel 281
37. Przemysław Michałowski 863
38. Izabela Mróz -
39. Jadwiga Muszyńska 258
40. Monika Muszyńska +
41. Marcin Muszyński 2017
42. Karolina Elżbieta Najdała -
43. Maja Nadia Najdała -
44. Piotr Konrad Olszewski 259
45. Ryszard Antoni Palesa 806
46. Tomasz Paweł Paprocki 837
47. Marta Justyna Pierzchalska -
48. Krystian Wojciech Pierzchalski -
49. Rafał Połeć -
50. Gracjan Oktawian Romanowski -
51. Dawid Samsonowski -
52. Przemysław Kamil Schab -
53. Roman Sielski -
54. Piotr Siwicki 401
55. Przemysław Solniczek +
56. Bartosz Stawiarski 865
57. Marcin Stefaniak +
58. Zbigniew Szmiel 87
59. Artur Śmigrocki 289
60. Stanisław Tatara 23
61. Sebastian Tokarski 814
62. Eugeniusz Tyszer 883
63. Artur Urban -
64. Marek Węgiełek 688
65. Elżbieta Wierzchowska -
66. Klaudia Wilczyńska -
67. Wiktor Wilczyński -
68. Mariusz Józef Włodarczyk -
69. Tadeusz Krzysztof Wojtkowiak 145
70. Przemysław Wojtkowiak 458
71. Bartosz Marcin Wołkowski -
72. Ryszard Wiesław Wołkowski -
73. Stanisław Wyrzycki 713
74. Jerzy Wiesław Zacharow 714
75. Adrian Zielonka -
76. Andrzej Józef Żmudzki 818

Pluton II im. Henryka Krok-Paszkowskiego

Lp. Imię i nazwisko Nr odznaki "UMSK"
1. Dowódca II plutonu
Bogdan Ludwik Kuffel
657
2. Adrian Chmielewski 824
3. Karol Paweł Ebertowski 825
4. Maja Figura -
5. Agata Gąsecka -
6. Elżbieta Gąsecka -
7. Michał Witold Gąsecki -
8. Dariusz Gąsecki -
9. Piotr Góra +
10. Bartosz Grychowski -
11. Piotr Szymon Hinc -
12. Weronika Teresa Januszewska 854
13. Piotr Jarco 914
14. Katarzyna Anna Jastrzębska 440
15. Ewa Jurkowska 584
16. Stanisław Jurkowski -
17. Jerzy Jurkowski 851
18. Adam Michał Kownacki +
19. Krystyna Grażyna Kuffel 855
20. Józef Michał Kulza 304
21. Anna Monika Kwasigroch 902
22. Marek Lazurek 589
23. Paweł Jarosław Lewandowski -
24. Natalia Marcinko 917
25. Oliwia Aurora Młodzianowska -
26. Jacek Młodzianowski -
27. Mariusz Mogą 907
28. Sebastian Daniel Motylewski 901
29. Dominik Nagówski -
30. Sebastian Pażątka-Lipiński -
31. Paulina Peplińska -
32. Kinga Jadwiga Przełożna 839
33. Robert Dariusz Rożek +
34. Bartosz Konstanty Skąpski 481
35. Iwona Skocka -
36. Marcin Kamil Sobański +
37. Angelika Soczumska -
38. Jacek Andrzej Stachiewicz 811
39. Bartłomiej Susin -
40. Henryk Szałkowski 676
41. Patrycja Dominika Szemro 906
42. Anna Woś -
43. Radosław Zagórski -
44. Zofia Luiza Zaręba -

Pluton III im. Stanisława Burhardt-Bukackiego

Lp. Imię i nazwisko Nr odznaki "UMSK"
1. Dowódca III plutonu
Grzegorz Bogusław Idzik
698
2. Krzysztof Ciupis 724
3. Konrad Emil Czajka -
4. Sebastian Dawidczyk -
5. Adam Dłużniak 679
6. Julia Izabella Gajecka -
7. Aleksandra Katarzyna Gątkowska -
8. Sylwia Janus 919
9. Zbigniew Kaleta -
10. Piotr Marek Karpowicz +
11. Patryk Koniszeski -
12. Wojciech Kozak -
13. Anna Krakowiak-Pacholska 295
14. Mateusz Tomasz Markowski -
15. Karolina Zuzanna Mieleń -
16. Tomasz Ossowski +
17. Jakub Jan Pacholski 836
18. Krzysztof Jan Prokopenko -
19. Paweł Sobków -
20. Dawid Werelich -
21. Ewa Wieczorek -
22. Jakub Wieczorek -
23. Kamila Ewa Wieczorek -
24. Łukasz Wilczyński -
25. Mateusz Zając -

Pluton IV im. Jana Kruszewskiego ps. "Kruk"

Lp. Imię i nazwisko Nr odznaki "UMSK"
1. Dowódca IV plutonu
Marek Sabalski
848
2. Marcin Piotr Bicz +
3. Ewa Małgorzata Bis 609
4. Monika Maria Biskup 347
5. Jakub Boruc -
6. Jan Bronowski 2016
7. Bartłomiej Cyniak +
8. Mariusz Czech +
9. Natalia Czerniakowska -
10. Michał Członka 880
11. Artur Daniłowicz 371
12. Stanisław Jerzy Deska -
13. Bartosz Kacper Falendasz -
14. Filip Mateusz Gąsiorowski -
15. Bartłomiej Stanisław Gielec -
16. Adrian Gołębiewski -
17. Wojciech Jankiewicz 642
18. Joanna Justat -
19. Piotr Kaniecki 2016
20. Mateusz Kopciński -
21. Anita Kruszewska -
22. Julia Joanna Kuc -
23. Sławomir Kucharski 212
24. Borys Kuciński -
25. Mateusz Kulesza -
26. Jakub Kunka -
27. Jakub Paweł Kuśmierek -
28. Piotr Paweł Malczewski 322
29. Filip Marian Mazur 881
30. Katarzyna Ewa Młynarska 681
31. Jacek Stanisław Osowski 853
32. Patryk Zbigniew Ostrowski -
33. Adam Jacek Pyrcik 705
34. Michał Raczkowski 592
35. Aleksandra Sierdzińska +
36. Kacper Sobierski 885
37. Kinga Sobieszek -
38. Maciej Szymon Stępień -
39. Joanna Strasz 660
40. Kacper Szymaniak -
41. Mateusz Zieliński 884
42. Tomasz Zienkowski 536

Kawaleria

Lp. Imię i nazwisko Nr odznaki "UMSK"
1. Jacek Piotr Bonarski -
2. Szymon Piotr Bożęcki -
3. Henryk Bugajski 890
4. Janusz Cichy 897
5. Dawid Dębowski -
6. Adam Dzierzgwa -
7. Robert Dzierzgwa -
8. Paweł Gajewski 912
9. Bartłomiej Dawid Gołda -
10. Ryszard Gołdziński -
11. Marta Magdalena Jarzębowska -
12. Janusz Kalukin 899
13. Jan Kaznowski -
14. Józef Kielar 891
15. Szymon Marceli Kołodziejczyk 895
16. Krzysztof Robert Kołodziejski 893
17. Franciszek Kołomański -
18. Hubert Dionizy Krawczyński 654
19. Patryk Józef Krawczyński 653
20. Łukasz Waldemar Król -
21. Paweł Krupa -
22. Aleksandra Maciejewska 875
23. Katarzyna Beata Maciejewska -
24. Leszek Piotr Marcinkiewicz 187
25. Konrad Mazur 741
26. Kamil Mietelski 780
27. Adrian Karol Natora 873
28. Norbert Sebastian Orawiec 911
29. Janusz Stanisław Patyna 892
30. Hubert Michał Pawlik 2017
31. Zygmunt Ryszard Pęksyk 198
32. Marcin Paweł Piątek 704
33. Antoni Piekałkiewicz 108
34. Adam Surówka 2002
35. Barbara Szymala 761
36. Maciej Talik 896
37. Julia Warchoł -
38. Anna Katarzyna Wegner 731
39. Artur Węgrzyn 894
40. Marta Ewa Witkowska -
41. Leszek Wojtaszek -
42. Anna Urszula Woźniak 689
43. Michał Wojciech Wójtowicz -
44. Piotr Zawodnik 2017

Służba Medyczna

Lp. Imię i nazwisko Nr odznaki "UMSK"
1. Maksymilian Gibaszewski +
2. Maciej Zdzisław Jastrzębski 509
3. Adam Ryszard Mazur -
4. Antoni Tuan Nguyen Van -
5. Justyna Wejman -

Służba Porządkowa im. Konstantego Gryckan-Didkowskiego

Lp. Imię i nazwisko Nr odznaki "UMSK"
1. Bartosz Borkowski -
2. Piotr Jakub Drabiuk -
3. Wiktor Jakubowski -
4. Karol Kargul -
5. Szymon Hubert Kordeczko -
6. Mateusz Piotr Kubicki -
7. Patryk Łojowski -
8. Daniel Eryk Papros -
9. Natalia Wiktoria Patyk 941
10. Jakub Jan Piec -
11. Krystian Żak 861

Osoby Towarzyszące

Lp. Imię i nazwisko Nr odznaki "UMSK"
1. Jerzy Bukowski 183
2. Katarzyna Czesna-Wójcik 751
3. Piotr Ćwik -
4. Andrzej Sebastian Duda H
5. Monika Firmanty 10000
6. Przemysław Firmanty 350
7. Iwona Fischer 633
8. Anna Fischer-Rokosz 80
9. Edward Wilhelm Jankowski 586
10. Dariusz Kaszuba 253
11. Bartłomiej Piotr Koziara 320
12. Joanna Koziara -
13. Łukasz Koziara -
14. Alicja Koziara -
15. Wojciech Lesiak 498
16. Jakub Patryk Łodej 924
17. Jacek Majchrowski H83
18. Michał Marek Mierzwa 475
19. Witold Ostrowski -
20. Ewa Patyk 2017
21. Mieczysław Rokosz 722
22. Małgorzata Ryba -
23. Mieczysław Spadło -
24. Janina Staroń 591
25. Bartłomiej Śliwiński 528
26. Agata Wojtyszek -

"Uczestnikowi Marszu Szlakiem Kadrówki"

Odznaczeni Odznaką "UMSK"

Lp. Nr odznaki Imię i nazwisko Miejscowość
1. 925 Monika Muszyńska Łódź
2. 926 Marek Józef Leśniak Wrocław
3. 927 Paweł Jabłoński -
4. 928 Robert Dariusz Rożek Chojnice
5. 929 Marcin Kamil Sobański -
6. 930 Przemysław Solniczek -
7. 931 Włodzimierz Henryk Bajak -
8. 932 Tomasz Ossowski Kielce
9. 933 Piotr Góra -
10. 934 Aleksandra Sierdzińska -
11. 935 Piotr Marek Karpowicz -
12. 936 Adam Michał Kownacki -
13. 937 Marcin Piotr Bicz Skierniewice
14. 938 Bartłomiej Cyniak Tomaszów Mazowiecki
15. 939 Maksymilian Gibaszewski -
16. 940 Natalia Wiktoria Patyk
17. 941 Mariusz Czech Lipsko

Odznaczeni Medalem "UMSK"

Lp. Nr medalu Imię i nazwisko Miejscowość
1. Michał Andrzej Rybak Tomaszów Mazowiecki
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.

Uhonorowani Szablą "UMSK"

Lp. Nr szabli Imię i nazwisko Miejscowość
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.

Konkursy

Zawody Marszowe

Miejsce Drużyna Organizacja Miejscowość
I
II
III

Konkurs Historyczny wiedzy o Legionach im. bryg. ZS Lucjana Muszyńskiego

Miejsce Imię i nazwisko Organizacja Miejscowość
I
II
III

Konkurs Historyczny wiedzy o Armii Krajowej im. Piotra Kurka

Miejsce Imię i nazwisko Organizacja Miejscowość
I
II
III

Zawody Strzeleckie w Słomnikach

Miejsce Imię i nazwisko Organizacja Miejscowość
I
II
III

Zawody Strzeleckie w Wodzisławiu

Miejsce Imię i nazwisko Organizacja Miejscowość
I
II
III


Wyniki wyborów na Komendanta LIV (39. po wojnie) Marszu Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej

Podczas wyborów zarejestrowało się XXX uprawnionych posiadaczy Odznaki "UMSK".

Liczba wydanych kart do głosowania: XXX

Liczba głosów oddanych wyniosła: XXX

Kandydat Głosy Procent
X 33,3 %
X 33,3 %
X 33,3 %
Kandydat + / - Nieważny
X X X X

Statystyki

Grupy wiekowe uczestników wg płci - Kadrówka 2018.png

Płeć uczestników - Kadrówka 2018.png Przydział uczestników - Kadrówka 2018.png

Posiadacze Odznaki UMSK - Kadrówka 2018.png