LII (37. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej: Różnice pomiędzy wersjami

Z WikiKadrowka
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
 
Linia 5: Linia 5:
 
'''LII (37. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej''' odbywał się w [[2017]] roku.
 
'''LII (37. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej''' odbywał się w [[2017]] roku.
  
Komendantem Marszu był [[Dionizy Krawczyński]] wybrany podczas [[LI (36. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej|LI (36. po wojnie) Marszu Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej]].
+
Komendantem Marszu był [[Dionizy Krawczyński]] ([[Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznych "Jodła"]]) wybrany podczas [[LI (36. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej|LI (36. po wojnie) Marszu Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej]].
  
 
W Marszu wzięło udział XXX osób (XXX uczestników i XXX towarzyszących)
 
W Marszu wzięło udział XXX osób (XXX uczestników i XXX towarzyszących)

Aktualna wersja na dzień 14:06, 29 lip 2020

LI (36. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej | LII (37. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej | LIII (38. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej


Button z LII (37. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej.

LII (37. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej odbywał się w 2017 roku.

Komendantem Marszu był Dionizy Krawczyński (Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznych "Jodła") wybrany podczas LI (36. po wojnie) Marszu Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej.

W Marszu wzięło udział XXX osób (XXX uczestników i XXX towarzyszących)

Prawo noszenia Odznaki "UMSK" otrzymało: XX osób.

Odznaczonych Medalem "UMSK" zostało: X osoby.

Uhonorowanych Szablą "UMSK" zostało: X osoby.

Na Komendanta LIII (38. po wojnie) Marszu Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej został wybrany Dionizy Krawczyński.

Uczestnicy LII (37. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej[edytuj]

Komenda Marszu[edytuj]

Lp. Funkcja Imię i nazwisko Nr odznaki "UMSK"
1. Komendant Marszu Dionizy Krawczyński 170
2. Honorowy Komendant Marszu Jan Józef Kasprzyk 245
3. I Wice Komendant Marszu
4. II Wice Komendant Marszu
5. Dowódca kompanii
6. Szef Trasy/Sędzia Zawodów
7. Oboźny Mirosław Wincenty Zganiacz 471
8. Przewodniczący Jury Konkursów Historycznych
9. Oficer Prasowy Marszu Michał Andrzej Rybak 675
10. Oficer Oświatowy
11. Szef Służby Porządkowej
12. Szef Służby Medycznej

Pluton I im. Kazimierza Jana Piątka ps. "Herwin"[edytuj]

Lp. Imię i nazwisko Nr odznaki "UMSK"
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
37.
38.
39.
40.
41.
42.
43.
44.
45.
46.
47.
48.
49.
50.
51.
52.
53.
54.
55.
56.
57.
58.
59.
60.
61.
62.
63.
64.
65.
66.
67.
68.
69.
70.
71.
72.
73.
74.
75.
76.
77.
78.
79.
80.
81.
82.
83.
84.
85.
86.
87.
88.
89.
90.
91.
92.
93.
94.
95.
96.
97.
98.
99.
100.

Pluton II im. Henryka Krok-Paszkowskiego[edytuj]

Lp. Imię i nazwisko Nr odznaki "UMSK"
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
37.
38.
39.
40.
41.
42.
43.
44.
45.
46.
47.
48.
49.
50.
51.
52.
53.
54.
55.
56.
57.
58.
59.
60.
61.
62.
63.
64.
65.
66.
67.
68.
69.
70.
71.
72.
73.
74.
75.
76.
77.
78.
79.
80.
81.
82.
83.
84.
85.
86.
87.
88.
89.
90.
91.
92.
93.
94.
95.
96.
97.
98.
99.
100.

Pluton III im. Stanisława Burhardt-Bukackiego[edytuj]

Lp. Imię i nazwisko Nr odznaki "UMSK"
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
37.
38.
39.
40.
41.
42.
43.
44.
45.
46.
47.
48.
49.
50.
51.
52.
53.
54.
55.
56.
57.
58.
59.
60.
61.
62.
63.
64.
65.
66.
67.
68.
69.
70.
71.
72.
73.
74.
75.
76.
77.
78.
79.
80.
81.
82.
83.
84.
85.
86.
87.
88.
89.
90.
91.
92.
93.
94.
95.
96.
97.
98.
99.
100.

Pluton IV im. Jana Kruszewskiego ps. "Kruk"[edytuj]

Lp. Imię i nazwisko Nr odznaki "UMSK"
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
37.
38.
39.
40.
41.
42.
43.
44.
45.
46.
47.
48.
49.
50.
51.
52.
53.
54.
55.
56.
57.
58.
59.
60.
61.
62.
63.
64.
65.
66.
67.
68.
69.
70.
71.
72.
73.
74.
75.
76.
77.
78.
79.
80.
81.
82.
83.
84.
85.
86.
87.
88.
89.
90.
91.
92.
93.
94.
95.
96.
97.
98.
99.
100.

Kawaleria[edytuj]

Lp. Imię i nazwisko Nr odznaki "UMSK"
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
37.
38.
39.
40.
41.
42.
43.
44.
45.
46.
47.
48.
49.
50.
51.
52.
53.
54.
55.
56.
57.
58.
59.
60.
61.
62.
63.
64.
65.
66.
67.
68.
69.
70.
71.
72.
73.
74.
75.
76.
77.
78.
79.
80.
81.
82.
83.
84.
85.
86.
87.
88.
89.
90.
91.
92.
93.
94.
95.
96.
97.
98.
99.
100.

Służba Medyczna[edytuj]

Lp. Imię i nazwisko Nr odznaki "UMSK"
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.

Służba Porządkowa[edytuj]

Lp. Imię i nazwisko Nr odznaki "UMSK"
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.

Osoby Towarzyszące[edytuj]

Lp. Imię i nazwisko Nr odznaki "UMSK"
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
37.
38.
39.
40.
41.
42.
43.
44.
45.
46.
47.
48.
49.
50.
51.
52.
53.
54.
55.
56.
57.
58.
59.
60.
61.
62.
63.
64.
65.
66.
67.
68.
69.
70.
71.
72.
73.
74.
75.
76.
77.
78.
79.
80.
81.
82.
83.
84.
85.
86.
87.
88.
89.
90.
91.
92.
93.
94.
95.
96.
97.
98.
99.
100.

"Uczestnikowi Marszu Szlakiem Kadrówki"[edytuj]

Odznaczeni Odznaką "UMSK"[edytuj]

Lp. Nr odznaki Imię i nazwisko Miejscowość
1. 884 Mateusz Zieliński Tomaszów Mazowiecki
2. 885 Kacper Sobierski Tomaszów Mazowiecki
3. 886 [[]] -
4. 887 [[]] -
5. 888 Krzysztof Goch -
6. 889 [[]] -
7. 890 [[]] -
8. 891 [[]] -
9. 892 [[]] -
10. 893 [[]] -
11. 894 Artur Węgrzyn -
12. 895 [[]] -
13. 896 Maciej Talik
14. 897 Janusz Cichy -
15. 898 [[]] -
16. 899 [[]] -
17. 900 Kamil Piotr Piątek Opoczno
18. 901 Sebastian Daniel Motylewski -
19. 902 Anna Monika Kwasigroch -
20. 903 [[]] -
21. 904 [[]] -
22. 905 [[]] -
23. 906 Patrycja Dominika Szemro -
24. 907 Mariusz Mogą -
25. 908 [[]] -
26. 909 [[]] -
27. 910 [[]] -
28. 911 [[]] -
29. 912 [[]] -
30. 913 [[]] -
31. 914 Piotr Jarco -
32. 915 Adam Barnat -
33. 916 [[]] -
34. 917 Natalia Marcinko -
35. 918 [[]] -
36. 919 Sylwia Janus -
37. 920 [[]] -
38. 921 [[]] -
39. 922 [[]] -
40. 923 [[]] -
41. 924 [[]] -

Odznaczeni Medalem "UMSK"[edytuj]

Lp. Nr medalu Imię i nazwisko Miejscowość
1.
2.
3.

Uhonorowani Szablą "UMSK"[edytuj]

Lp. Nr szabli Imię i nazwisko Miejscowość
1.
2.
3.

Konkursy[edytuj]

Zawody Marszowe[edytuj]

Miejsce Drużyna Organizacja Miejscowość
I
II
III

Konkurs Historyczny wiedzy o Legionach im. bryg. ZS Lucjana Muszyńskiego[edytuj]

Miejsce Imię i nazwisko Organizacja Miejscowość
I
II
III

Konkurs Historyczny wiedzy o Armii Krajowej im. Piotra Kurka[edytuj]

Miejsce Imię i nazwisko Organizacja Miejscowość
I
II
III

Zawody Strzeleckie w Słomnikach[edytuj]

Miejsce Imię i nazwisko Organizacja Miejscowość
I
II
III

Zawody Strzeleckie w Wodzisławiu[edytuj]

Miejsce Imię i nazwisko Organizacja Miejscowość
I
II
III


Wyniki wyborów na Komendanta LIII (38. po wojnie) Marszu Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej[edytuj]

Podczas wyborów zarejestrowało się XXX uprawnionych posiadaczy Odznaki "UMSK".

Liczba wydanych kart do głosowania: XXX

Liczba głosów oddanych wyniosła: XXX

Kandydat Głosy Procent
X 33,3 %
X 33,3 %
X 33,3 %
Kandydat + / - Nieważny
X X X X