XLII (27. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej: Różnice pomiędzy wersjami

Z WikiKadrowka
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
 
Linia 3: Linia 3:
 
'''{{FULLPAGENAME}}''' odbywał się w [[2007]] roku.
 
'''{{FULLPAGENAME}}''' odbywał się w [[2007]] roku.
  
Komendantem Marszu był [[Jan Józef Kasprzyk]] wybrany podczas [[XLI (26. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej|XLI (26. po wojnie) Marszu Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej]].
+
Komendantem Marszu był [[Jan Józef Kasprzyk]] ([[Związek Piłsudczyków]]) wybrany podczas [[XLI (26. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej|XLI (26. po wojnie) Marszu Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej]].
  
 
W Marszu wzięło udział XXX osób (XXX uczestników i XXX towarzyszących)
 
W Marszu wzięło udział XXX osób (XXX uczestników i XXX towarzyszących)

Aktualna wersja na dzień 14:10, 29 lip 2020

XLI (26. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej | XLII (27. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej | XLIII (28. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej


XLII (27. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej odbywał się w 2007 roku.

Komendantem Marszu był Jan Józef Kasprzyk (Związek Piłsudczyków) wybrany podczas XLI (26. po wojnie) Marszu Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej.

W Marszu wzięło udział XXX osób (XXX uczestników i XXX towarzyszących)

Prawo noszenia Odznaki "UMSK" otrzymało: 36 osób.

Na Komendanta XLIII (28. po wojnie) Marszu Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej został wybrany Jan Józef Kasprzyk.

"Uczestnikowi Marszu Szlakiem Kadrówki"[edytuj]

Odznaczeni Odznaką "UMSK"[edytuj]

Lp. Nr odznaki Imię i nazwisko Miejscowość
1. 573 Piotr Augustynowicz Białystok
2. 574 Wiktora Biła Kijów
3. 575 Ludmiła Biła Kijów
4. 576 Elżbieta Ciszewska Przemyśl
5. 577 Jakub Falaciński Płońsk
6. 578 Regina Gensiorska Bolestraszyce
7. 579 Janusz Głombiński Pawłowice
8. 580 Joanna Hryneńko Przemyśl
9. 581 Adam Iwanowski Bełchatów
10. 582 Maria Jakimowska Bełchatów
11. 583 Michał Kolasiński  Witków
12. 584 Ewa Jurkowska Kraków
13. 585 Tomasz Kocela Kraków
14. 586 Edward Jankowski Kraków
15. 587 January Kowalik Kielce
16. 588 Adam Kurdybacha Leszki
17. 589 Marek Lazurek Wrocław
18. 590 Wiesław Muliński Tomaszów Mazowiecki
19. 591 Janina Mykowska – Jagiełło  Wołów
20. 592 Michał Raczkowski Bełchatów
21. 593 Karolina Skierska  Dziuplina
22. 594 Mateusz Skierski Dziuplina
23. 595 Aleksandra Stoncel  Jelcz-Laskowice
24. 596 Robert Szafrański Poznań
25. 597 Paweł Szmidt Warszawa
26. 598 Krystian Wojtkowiak Wrocław
27. 599 Sławomir Wolański Częstochowa
28. 600 Jan Bujak Warszawa
29. 601 Weronika Zaród Warszawa
30. 602 Natalia Zagórska Borki Stare
31. 603 Joanna Chyrzyńska  Częstochowa
32. 604 Paweł Śliczny Ciepłowody
33. 605 Weronika Wysocka Warszawa
34. 606 Tomasz Zaremba Zambrów
35. 607 Karol Kościołek  -
36. 608 Robert Peciak Nowa Sól