XL (25. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej

Z WikiKadrowka
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
XXXIX (24. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej | XL (25. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej | XLI (26. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej


XL (25. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej odbywał się w 2005 roku.

Komendantem Marszu był Jan Józef Kasprzyk (Związek Piłsudczyków) wybrany podczas XXXIX (24. po wojnie) Marszu Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej.

W Marszu wzięło udział XXX osób (XXX uczestników i XXX towarzyszących)

Prawo noszenia Odznaki "UMSK" otrzymało: 38 osób.

Na Komendanta XLI (26. po wojnie) Marszu Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej został wybrany Jan Józef Kasprzyk.

"Uczestnikowi Marszu Szlakiem Kadrówki"[edytuj]

Odznaczeni Odznaką "UMSK"[edytuj]

Lp. Nr odznaki Imię i nazwisko Miejscowość
1. 498 Wojciech Lesiak   Ostrowiec Świętokrzyski
2. 499 Łukasz Domański   Ostrowiec Świętokrzyski
3. 500 Karolina Bujak   Warszawa
4. 501 Grażyna Falkiewicz–Witek Kielce
5. 502 Anita Banasiak   Warszawa
6. 503 Iwona Biernat   Przemyśl
7. 504 Przemysław Błachnio   -
8. 505 Andrzej Bronicki   -
9. 506 Aleksandra Bujak   Warszawa
10. 507 Wojciech Dzięgiel   -
11. 508 Michał Grabarczyk   -
12. 509 Maciej Jastrzębski    -
13. 510 Sandra Juszyńska    -
14. 511 Piotr Kopiński   Kraków
15. 512 Eliza Kosiorek   Warszawa
16. 513 Tomasz Kowalski   -
17. 514 Małgorzata Krawczyk   Przemyśl
18. 515 Rafał Kuźmicz   -
19. 516 Marcin Matuła   -
20. 517 Małgorzata Mirowska   Przemyśl
21. 518 Mariusz Oleśkiewicz   Warszawa
22. 519 Agnieszka Olesiak   -
23. 520 Valentina Oskołok   Biała Cerkiew
24. 521 Łukasz Powierża   Kobyłki
25. 522 Łukasz Rajewicz    -
26. 523 Łudmiła Kaszko   Biała Cerkiew
27. 524 Józef Sidoruk   -
28. 525 Sebastian Sieradzki    -
29. 526 Mateusz Staroń    -
30. 527 Leszek Sykulski   Częstochowa
31. 528 Bartłomiej Śliwiński   -
32. 529 Grzegorz Tarnawski   -
33. 530 Wojciech Zawada    -
34. 531 Marek Zawada   -
35. 532 Zbigniew Wróbel   Suwałki
36. 533 Żaneta Wróbel   Suwałki
37. 534 Michał Bąk    -
38. 535 Rafał Chmura   -