XXXVII (22. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej: Różnice pomiędzy wersjami

Z WikiKadrowka
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
 
Linia 3: Linia 3:
 
'''{{FULLPAGENAME}}''' odbywał się w [[2002]] roku.
 
'''{{FULLPAGENAME}}''' odbywał się w [[2002]] roku.
  
Komendantem Marszu był [[Jan Józef Kasprzyk]] wybrany podczas [[XXXVI (21. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej|XXXVI (21. po wojnie) Marszu Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej]].
+
Komendantem Marszu był [[Jan Józef Kasprzyk]] ([[Związek Piłsudczyków]]) wybrany podczas [[XXXVI (21. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej|XXXVI (21. po wojnie) Marszu Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej]].
  
 
W Marszu wzięło udział XXX osób (XXX uczestników i XXX towarzyszących)
 
W Marszu wzięło udział XXX osób (XXX uczestników i XXX towarzyszących)

Aktualna wersja na dzień 14:11, 29 lip 2020

XXXVI (21. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej | XXXVII (22. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej | XXXVIII (23. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej


XXXVII (22. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej odbywał się w 2002 roku.

Komendantem Marszu był Jan Józef Kasprzyk (Związek Piłsudczyków) wybrany podczas XXXVI (21. po wojnie) Marszu Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej.

W Marszu wzięło udział XXX osób (XXX uczestników i XXX towarzyszących)

Prawo noszenia Odznaki "UMSK" otrzymało: 35 osób.

Na Komendanta XXXVIII (23. po wojnie) Marszu Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej został wybrany Jan Józef Kasprzyk.

"Uczestnikowi Marszu Szlakiem Kadrówki"[edytuj]

Odznaczeni Odznaką "UMSK"[edytuj]

Lp. Nr odznaki Imię i nazwisko Miejscowość
1. 411 Antoni Andruszkiewicz   Ejszyszki (Litwa)
2. 412 Dariusz Andruszkiewicz   Ejszyszki (Litwa)
3. 413 Paweł Andruszkiewicz   Ejszyszki (Litwa)
4. 414 Kamil Bartnik   Lipina
5. 415 Dariusz Biełopietrowicz   Ejszyszki (Litwa)
6. 416 Kim Blok   Münster (Niemcy)
7. 417 Ewelina Chajko   Przemyśl
8. 418 Małgorzata Ciszewska   Przemyśl
9. 419 Krzysztof Chrzanowski   Zgierz
10. 420 Piotr Chrzanowski   Zgierz
11. 421 Magdalena Gęsicka   Warszawa
12. 422 Konstanty Didkowski (zm. 13 grudnia 2010) Czerniów
13. 423 Dariusz Gubas   Warszawa
14. 424 Magdalena Jagieło Dzierżoniów
15. 425 Elżbieta Jerzmanowska   Łódź
16. 426 Karolina Karasińska   Bełchatów
17. 427 Harmut Kauffman   Münster (Niemcy)
18. 428 Agnieszka Kołodziejczyk   Pruszków
19. 429 Marcin Kołodziejczyk   Pruszków
20. 430 Denis Kutuzow   Ejszyszki (Litwa)
21. 431 Jelena Leonczenko   Ejszyszki (Litwa)
22. 432 Katarzyna Matuszewska   Pruszków
23. 433 Monika Pokorska   Płońsk
24. 434 Marcin Potrzebowski   Pruszków
25. 435 Zofia Rzepecka   Kielce
26. 436 Bartosz Skąpski   Bielawa
27. 437 Dariusz Stasiak   Częstochowa
28. 438 Rafał Trochimiak   Bełchatów
29. 439 Piotr Witkowski   Częstochowa
30. 440 Katarzyna Zakrzewski   Brzesko
31. 441 Stanisław Ziembiński   Warszawa
32. 442 Jarosław Ziembiński   Warszawa
33. 443 Jan Sadowski (zm. 3 marca 2004) Pruszków
34. 444 Agnieszka Śmieciechowska    Śmieciechów
35. 445 Ryszard Stankiewicz   Warszawa