XXXVI (21. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej: Różnice pomiędzy wersjami

Z WikiKadrowka
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
 
Linia 3: Linia 3:
 
'''{{FULLPAGENAME}}''' odbywał się w [[2001]] roku.
 
'''{{FULLPAGENAME}}''' odbywał się w [[2001]] roku.
  
Komendantem Marszu był [[Jan Józef Kasprzyk]] wybrany podczas [[XXXV (20. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej|XXXV (20. po wojnie) Marszu Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej]].
+
Komendantem Marszu był [[Jan Józef Kasprzyk]] ([[Związek Piłsudczyków]]) wybrany podczas [[XXXV (20. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej|XXXV (20. po wojnie) Marszu Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej]].
  
 
W Marszu wzięło udział XXX osób (XXX uczestników i XXX towarzyszących)
 
W Marszu wzięło udział XXX osób (XXX uczestników i XXX towarzyszących)

Aktualna wersja na dzień 14:11, 29 lip 2020

XXXV (20. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej | XXXVI (21. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej | XXXVII (22. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej


XXXVI (21. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej odbywał się w 2001 roku.

Komendantem Marszu był Jan Józef Kasprzyk (Związek Piłsudczyków) wybrany podczas XXXV (20. po wojnie) Marszu Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej.

W Marszu wzięło udział XXX osób (XXX uczestników i XXX towarzyszących)

Prawo noszenia Odznaki "UMSK" otrzymało: 30 osób.

Na Komendanta XXXVII (22. po wojnie) Marszu Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej został wybrany Jan Józef Kasprzyk.

"Uczestnikowi Marszu Szlakiem Kadrówki"[edytuj]

Odznaczeni Odznaką "UMSK"[edytuj]

Lp. Nr odznaki Imię i nazwisko Miejscowość
1. 381 Jan Chrzanowski (zm. 19 lipca 2008) Zgierz
2. 382 Grzegorz Gałązkiewicz    -
3. 383 Tomasz Gocał   Warszawa
4. 384 Marcin Gruchot   
5. 385 Radosław Grunt   Józefów
6. 386 Honorata Humnicka   Przemyśl
7. 387 Justyna Kaczmarska   Pruszków
8. 388 Dobromił Kalukiewicz   Pruszków
9. 389 Kinga Kalukiewicz   Pruszków
10. 390 Krzysztof Kalukiewicz   Pruszków
11. 391 Warcisław Kalukiewicz   Pruszków
12. 392 Agnieszka Kowalczyk    -
13. 393 Marta Majchrzak   Łódź
14. 394 Krzysztof Mikołajczyk   Łódź
15. 395 Sebastian Milewski   Płońsk
16. 396 Edward Mizikowski (zm. 20 sierpnia 2017) Warszawa
17. 397 Wojciech Nadkański   Kraków
18. 398 Marcin Nowicki    -
19. 399 Marek Pastuszka    -
20. 400 Bogdan Sikora   Tarnów
21. 401 Piotr Korczak Siwicki  Białystok
22. 402 Mariusz Słowiński   Łódź
23. 403 Steen Mantend   Münster (Niemcy)
24. 404 Robert Szymański   Józefów
25. 405 Marzena Wiensko    -
26. 406 Marcin Wietrzyński    -
27. 407 Justyna Zielińska   Pruszków
28. 408 Aneta Ziembińska   Warszawa
29. 409 Marcin Żółwiński    -
30. 410 1 Korpus Niemiecko - Holenderski Münster (Niemcy)