XXXV (20. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej: Różnice pomiędzy wersjami

Z WikiKadrowka
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
 
Linia 3: Linia 3:
 
'''{{FULLPAGENAME}}''' odbywał się w [[2000]] roku.
 
'''{{FULLPAGENAME}}''' odbywał się w [[2000]] roku.
  
Komendantem Marszu był [[Jan Józef Kasprzyk]] wybrany podczas [[XXXIV (19. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej|XXXIV (19. po wojnie) Marszu Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej]].
+
Komendantem Marszu był [[Jan Józef Kasprzyk]] ([[Związek Piłsudczyków]]) wybrany podczas [[XXXIV (19. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej|XXXIV (19. po wojnie) Marszu Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej]].
  
 
W Marszu wzięło udział XXX osób (XXX uczestników i XXX towarzyszących)
 
W Marszu wzięło udział XXX osób (XXX uczestników i XXX towarzyszących)

Aktualna wersja na dzień 14:11, 29 lip 2020

XXXIV (19. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej | XXXV (20. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej | XXXVI (21. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej


XXXV (20. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej odbywał się w 2000 roku.

Komendantem Marszu był Jan Józef Kasprzyk (Związek Piłsudczyków) wybrany podczas XXXIV (19. po wojnie) Marszu Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej.

W Marszu wzięło udział XXX osób (XXX uczestników i XXX towarzyszących)

Prawo noszenia Odznaki "UMSK" otrzymało: 13 osób.

Na Komendanta XXXVI (21. po wojnie) Marszu Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej został wybrany Jan Józef Kasprzyk.

"Uczestnikowi Marszu Szlakiem Kadrówki"[edytuj]

Odznaczeni Odznaką "UMSK"[edytuj]

Lp. Nr odznaki Imię i nazwisko Miejscowość
1. 368 ks. Tadeusz Musiał  Prandocin
2. 369 Tomasz Andrzejczak Wałcz
3. 370 Sebastian Barej -
4. 371 Artur Daniłowicz  Bełchatów
5. 372 Joanna Gunia -
6. 373 Karol Jurkowski -
7. 374 Małgorzata Krupa Warszawa
8. 375 Paulina Łężak Warszawa
9. 376 Kamil Mackiewicz Gdynia
10. 377 Małgorzata Piotrowska Łódź
11. 378 Lucyna Stępień Częstochowa
12. 379 Artur Szostak Mińsk Mazowiecki
13. 380 Monika Zub Przemyśl