XXX (15. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej

Z WikiKadrowka
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
XXIX (14. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej | XXX (15. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej | XXXI (16. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej


Przypinka z XXX (15. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej.

XXX (15. po wojnie) Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej odbywał się w 1995 roku.

Komendantem Marszu był Leszek Piotr Marcinkiewicz wybrany podczas XXIX (14. po wojnie) Marszu Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej.

W Marszu wzięło udział XXX osób (XXX uczestników i XXX towarzyszących)

Prawo noszenia Odznaki "UMSK" otrzymało: 39 osób.

Na Komendanta XXXI (16. po wojnie) Marszu Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej został wybrany Wojciech Pęgiel.

"Uczestnikowi Marszu Szlakiem Kadrówki"[edytuj]

Odznaczeni Odznaką "UMSK"[edytuj]

Lp. Nr odznaki Imię i nazwisko Miejscowość
1. 231 Mirosław Czado   Przemyśl
2. 232 Andrzej Siekierzyński   Michałowice
3. 233 Józef Oczkiewicz   Antolka
4. 234 Zbigniew Gurak   Słomniki
5. 235 Antoni Wiatr   Kraków
6. 236 Zbigniew Kubieński (zm. 4 lutego 2017) Kraków
7. 237 Józef Syska   Wodzisław
8. 238 Marek Krzemień   Wodzisław
9. 239 Zofia Osmenda   Miechów
10. 240 Stanisław Osmenda   Miechów
11. 241 Maciej Przypkowski   Jędrzejów
12. 242 Mirosław Walczyński   Jędrzejów
13. 243 Elżbieta Bijak - Łata Jędrzejów
14. 244 Milan Trojan   Poznań
15. 245 Jan Józef Kasprzyk  Warszawa
16. 246 Jerzy Baliński   Łódź
17. 247 Honorota Dominiak   Warszawa
18. 248 Artur Florczyk   Andrychów
19. 249 Dariusz Gospodarczyk   Warszawa
20. 250 Michał Grzybek   Lublin
21. 251 Zygmunt Jędrzejczak (zm. 19 września 2014) Tomaszów Mazowiecki
22. 252 Janusz Kaskiewicz   Łódź
23. 253 Dariusz Kaszuba   Ostrowiec Świętokrzyski
24. 254 Edyta Krawczyńska   Zagnańsk
25. 255 Tomasz Kwiatkowski   Ostrowiec Świętokrzyski
26. 256 Grzegorz Matyjasik   Wrocław
27. 257 Andrzej Mrowiec   Andrychów
28. 258 Jadwiga Muszyńska   Łódź
29. 259 Piotr Olszewski   Gliwice
30. 260 Dariusz Sitkowski   Mińsk
31. 261 Robert Sitkowski   Mińsk
32. 262 Igor Stanisławski   Chełm
33. 263 Szymon Tatara   Bełchatów
34. 264 Artur Świątek   Bochnia
35. 265 Rafałw Świerszcz   Kraków
36. 266 Sebastian Walczak   Ostrowiec Świętokrzyski
37. 267 Magdalena Wiewiórska   Łódź
38. 268 Tomasz Zienkowski   Ostrowiec Świętokrzyski
39. 269 Tomasz Zięba   Ostrowiec Świętokrzyski